7 grudnia 20:00

Jak zacząłem zarabiać 3 razy więcej, będąc trenerem personalnym, bez zwiększania czasu pracy 

Już 7 grudnia o 20:00 pokażę Ci:

  • NJak od wielu lat pracuję z kilkoma osobami jednocześnie na jednej godzinie - prowadząc im ich “trening personalny”.
  • NJak wygląda i działa mój system bloków zadaniowych, dzięki któremu odzyskałem 20 do 30 godzin miesięcznie, które wcześniej poświęcałem na pisanie planów.
  • NJak utrzymać klienta przy sobie przez najbliższe 12 lat bez wprowadzania nudy, jak zrozumieć potrzeby i zadbać o to, aby realizował plan nie tylko na sali treningowej, ale przez wszystkie te dni i momenty, kiedy mierzy się z wyzwaniami dnia codziennego.

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Maciej BIelski!

Jestem absolwentem Gdańskiego AWFiS, gdzie asystowałem na katedrach fizjologii i biochemii wysiłku fizycznego. Z zawodu jestem nauczycielem, trenerem i szkoleniowcem.

Jako autor mogłem zaprezentować się w czasopismach branżowych takich jak:

Jestem trenerem przygotowania motorycznego i w trakcie swojej kariery pracowałem ze sportowcami z wielu dyscyplin tj.:
Piłka nożna, Tenis ziemny i stołowy, Rugby, Koszykówka, Futbol amerykański, Pływanie, Brazylijskie jiu jitsu, MMA, Kitesurfing, Kolarstwo torowe, Boks, Jeździectwo, Siatkówka,Triathlon, Biegi OCR

Ze sportem jestem związany “od zawsze” (od 7 roku życia). Trenowałem głównie sporty walki : karate, capoeira, muay thai, judo i brazylijskie jiu jitsu. Brak naturalnego talentu czy super możliwości fizycznych obudziły we mnie OGROMNĄ chęć osiągania lepszych wyników w sporcie. To bezpośrednio pchnęło mnie na drogę samokształcenia. Od 22 lat samodzielnie szukam informacji i dzięki temu poznałem i wypracowałem mnóstwo sposobów na osiągnięcie najlepszych wyników sportowych.

Przez te wszystkie lata udało mi się zgromadzić, przyswoić i przetestować ogromną bazę rozwiązań z metodyki treningu. Dziś łącząc wiedzę zarówno od fizjologów sportowych z bloku sowieckiego, jak i doniesień z ośrodków treningowych z USA, mam gotowe rozwiązania dla moich klientów oraz trenerów. Dzięki temu podejściu zostałem jednym z najbardziej wziętych i rozpoznawalnych trenerów i szkoleniowców oraz wykładowców z tej dziedziny w naszym kraju.

W swojej pracy trenera trenerów pomagam innym przenieść swój biznes i standard życia oraz jakość pracy na wyższy poziom.

Dobrze pamiętam swój pierwszy dzień w pracy. Poczucie funkcjonowania w nowym miejscu. Pamiętam, jak rozwijałem się, aby być tym trenerem, który na każdej siłowni, czy sali treningowej ma pełny grafik. Zastanawiałem się przez lata co oddziela tych, co osiągają sukces w naszej branży, od tych, którzy rezygnują lub muszą mieć inną pracę, aby połączyć pasję z możliwością zapewnienia bytu sobie, czy swojej rodzinie. Przeszedłem drogę, którą i Ty idziesz. Wiem, jak to jest zaczynać od zera, wiem jak to jest otworzyć swoją przestrzeń i wiem, jaki komfort daje otwarcie swojego miejsca. Pokażę Ci, jak wyznaczyć plan i przejść z miejsca, w którym obecnie jesteś, do miejsca, w którym chcesz być.

Wiele w mojej pracy można krótko określić cytatem Bruce’a Lee : 

“Wykorzystaj to co użyteczne, odrzuć to co zbędne.”

Dokładnie to oraz znacznie więcej pokażę Ci już w najbliższy czwartek o 20:00.

Zapisz się bezpłatnie
na webinar już 7 grudnia o 20:00

Podaj e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zapisu.

(Prosimy o podawanie adresu mailowego najlepiej na serwisie gmail oraz unikanie w miarę możliwości skrzynek na o2, wp- gdyż obserwujemy spadek dostarczalności do skrzynek na tych serwisach. Jeśli potwierdzenie do Ciebie nie dotarło napisz do nas na adres kontakt@ugot2bestrong.pl).

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na powiadomienie SMS
Zgoda marketingowa

Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS sp. z o.o.

Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych, klikając tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest UG2BS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-369) przy ul. KOŁOBRZESKA 69B/11 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000621140, REGON: 364604859, NIP: 5842750247 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Damiana Klimasa na adres: kontakt@ugot2bestrong.pl